54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"Позиція тут одна - дотримання букви закону, коли йдеться про раціональне використання майна",- Вікторія Москаленко зустрілась з батьками юних тенісистів, вихованців ВСК "Спартак".

14.06.2018

Поки триває процес передачі ВСК "Спартак" в обласну комунальну власність на тенісних кортах знову спалахнув конфлікт між представниками батьківського комітету і частиною тренерів з одного боку та тенісно-спортивним клубом "Фейр-плей" з іншого. Батьки учнів, які стверджують, що господарями на території себе і досі почувають комерсанти, незадоволені стягненням коштів і незрозумілим розподілом годин між дітьми і дорослими. Вони знову звернулися по допомогу до представників громадськості та голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко. Обурені бездіяльністю директора КДЮСШ, батьки та активісти вимагають звільнення Володимира Титаренка та притягнення його до відповідальності. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко висловила думку, що оцінку діям Володимира Титаренка повинні дати правоохоронні органи. А депутатський корпус обласної ради вимагає суворого дотримання норм чинного законодавства при користуванні комунальним майном.

         "Позиція тут одна  - дотримання  букви закону, коли йдеться про раціональне використання майна. Якщо і досі має місце факт збору коштів, а батьки готові сплачувати за заняття,  я вимагаю від профільного управління терміново розробити відповідне положення про абонемент.",- зазначила голова Миколаївської обласної ради.

         Сьогодні на зустрічі був присутній депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич. Він акцентував, що для розв’язання конфлікту профільне управління повинне у найкоротші терміни розробити положення про абонемент і повідомити про це депутатів обласної ради.

         "Ми – депутати обласної ради, будемо займати дуже жорстку позицію по відношенню до людей, які у незаконний спосіб використовуватимуть комунальну власність. У даному випадку тенісні корти",- підкреслив Анатолій Катрич.

         Минулого року конфлікт між батьками вихованців КДЮСШ та тенісно-спортивним клубом "Фейр –плей" вже був предметом палких дискусій на засіданнях постійних депутатських комісій  обласної ради. На тенісних кортах певний час діяло обмеження. Займатися спортом мали право виключно вихованці КДЮСШ та діти з інвалідністю – спортсмени Федерації тенісу на візках України. Згодом депутати обласної ради і Вікторія Москаленко особисто знову виступили арбітрами у багаторічному протистоянні. Компромісним вирішенням проблеми мали б стати абонементні квитки, зручний графік занять та ефективне використання майна ВСК "Спартак". Запропоновані депутатським корпусом обласної ради рекомендації не виконувалися до сьогоднішнього дня. Це і викликало необхідність проведення зустрічі. Ситуація з використанням кортів ВСК "Спартак" залишається на контролі депутатського корпусу обласної ради.  

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку