54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Розпочалось відкрите бета-тестування оновленого функціонала DREAM

14.11.2023
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомляє про початок відкритого тестування оновленого функціонала цифрової екосистеми управління відбудовою DREAM - Державна цифрова екосистема управління відновленням. Долучитись до тестування може будь-яка громада, обласна та міська адміністрація, державне підприємство, установа чи організація, подавши заявку за посиланням:
«Використання DREAM дозволяє громадам привертати увагу до потреб мешканців, залучати кошти на проєкти відновлення та ефективно керувати їхнім впровадженням. Понад 150 громад вже пройшли навчання та отримали підтримку у впровадженні проєктів. Відтепер таку можливість отримують представники всіх регіональних і місцевих органів влади», – зазначив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.
Мета тестування – випробувати оновлені функції системи, а також навчити представників громад користуватись всіма інструментами DREAM. Оновлений функціонал, зокрема, структурує картку проєкту відновлення відповідно до міжнародних стандартів та інтегрує етапи та питання, важливі для потенційних донорів та інвесторів.
Першими користувачами оновленого функціонала стало Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України та всі його регіональні служби. До закритого бета-тестування також долучились понад 150 громад – одержувачів коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації та Програми відновлення України, що фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).
Ключові результати закритого бета-тестування:
- розроблені інструкції та рекомендації щодо використання екосистеми DREAM для ОМС;
- створені канали підтримки та комунікації, запущено чат-бот;
- проведені офлайн-зустрічі та презентації в регіонах за участі представників Проєктного офісу DREAM та організацій-партнерів;
- створено фокус-групи з оптимізації роботи та покращення користувацького досвіду.
Нагадаємо, що Міністерство відновлення, Агентство відновлення, а також Проєктний офіс DREAM, створений на базі Open Contracting Partnership за підтримки Transparency International Ukraine та Офіс ефективного регулювання BRDO, у тісній співпраці з громадянським суспільством разом з міжнародними партнерами розробляє та впроваджує державну електронну екосистему DREAM. Екосистема забезпечує єдиний цифровий маршрут для всіх проєктів відбудови. Наразі розробка системи фінансується за підтримки Уряду Великобританії.
Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку