54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На засіданні постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

01.12.2017

01 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. В роботі комісії взяли участь голова обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи. Членами постійної комісії розглянуто 25 питань.

В порядку контролю розглянуті питання про використання коштів обласного бюджету на виконання доручень виборців, про використання коштів бюджету розвитку обласного бюджету Миколаївської області на 2017 рік, про використання коштів обласного бюджету на виконання заходів обласних програм у 2017 році, про використання коштів Державного фонду регіонального розвитку у Миколаївській області. Постійною комісією відпрацьовані питання врегулювання міжбюджетних відносин з державним та місцевими бюджетами, погоджені зміни до розпису обласного бюджету, перерозподілені видатки за функціональною класифікацією у розрізі економічної класифікації за обґрунтованими поданнями головних розпорядників коштів. В ході засідання комісії було порушено питання виділення коштів на реконструкцію обласного шахового клубу.

З відповідною заявою до обласної ради звернулися миколаївські шахісти. Згідно з рекомендаціями постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій обласній державній адміністрації рекомендовано виділити кошти на реконструкцію будівлі у 2018 році. В свою чергу заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір висловив невдоволення формулюванням. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко наполягала на необхідності все ж таки пошуку коштів і реалізації робіт у 2018-му.

" Питання у 2017 році полягало у тому, що невчасно був виконаний проект. Мене особисто інформував заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи, що заминка виникла через несвоєчасно виконаний проект. Тому ці кошти ми не звмогли освоїти. І зробити вчасно ремонт. Особисто я декілька разів зустрічалась із проектантами, представниками шахової школи. І у травні місяці була експертиза. тоді іще кошти були. На мою адресу надійшло звернення. Шахістів турбує протікання даху, пліснява на стінах, проблеми із фундаментом. Я не бачу проблеми подати цей проект на ДФРР.",- наполягала Вікторія Вікторівна. Голова постійної депутатської комісії Федір Барна запропонував звернутися до депутатського корпусу міської ради, виконуючого обов`язки міського голови з пропозицією співфінансування.

Аналогічної думки притримується депутат Миколаївської обласної ради Ілля Рєзніков. " Звичайно можна попросити і співфінансування. Ймовірно, це буде правильно. Я хочу акцентувати і підкреслити наступне. Нам, як жителям Миколаївщини, на відміну від тих, хто тут не проживає, вирішення цього питання є дуже важливим. Шаховий клуб є гордістю регіону. Кращі шахісти України є уродженцями Миколаївської області. Тому це питання - надважливе. І не лише у соціальному, але й у плані престижу",- наголосив Ілля Рєзніков. У результаті Федір Барна - голова постійної комісії запропонував у рекомендаціях обов`язково окреслити пошук коштів обласного бюджету у межах фінансового ресурсу і звернутися ло міської ради з пропозицією співфінансування цього напрямку.

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку