54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Антон Табунщик: Відновлення наших громад під час війни – не примха, а пріоритетне питання

02.11.2023
У середу, 1 листопада, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, як віце-президент УАРОР з питань розвитку інфраструктури, взяв участь у Форумі з планування відновлення на місцевому рівні, що організували Мінвідновлення і UNDP в Києві. На заході був представлений пілотний проєкт з планування відновлення громад.
"Тергромади прифронтових областей значно постраждали через вторгнення росіян – руйнування, релокація бізнесу, евакуація населення стали лише частиною проблем. Тому відновлення необхідно розпочинати вже зараз. Для цього Міністерство розвитку громад спільно з ПРООН відібрали 10 тергромад для участі у пілотному проєкті з планування відновлення на місцевому рівні", - зазначив Антон Табунщик.
Громади-учасниці проєкту отримають від фахівців консультативну допомогу з розробки планів відновлення, проведення оцінки корупційних ризиків тощо. Перші результати роботи цього проєкту очікуються на початку наступного року. До цього часу триватимуть роботи з розробки стратегії та планування проєктів.
Також на форумі обговорили, як необхідно співпрацювати з місцевими органами влади, аби процес відновлення відбувався згідно усіх європейських стандартів. До втілення проєкту Уряд планує долучити електронну систему управління процесом відбудови – екосистему DREAM.
"Впевнений, що відбудова України буде історичним феноменом перетворення пострадянської країни. Ми зробимо максимум для того, щоб наша країна була країною майбутнього!" – підсумував Антон Табунщик.
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку