54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДО 30-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ СТВОРЕННЯ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ОЗДОРОВЧОЇ БАЗИ ВІДПОЧИНКУ ІМ. М.В. БАШКІРОВА

Районна дитяча оздоровча база відпочинку ім.М.В.Башкірова знаходиться в с. Біла Криниця Березнегуватського району Миколаївської області

Табір, заснований у 1988 році, розташований у сосновому урочищі Біла Криниця. З трьох сторін урочище омивається річкою Інгулець. Табір розрахований на 200 дітей в одну зміну. Кожного року з моменту заснування табір працював у три зміни на повну потужність. За роки існування тут оздоровилося більше 18 тисяч дітей. Неодноразово за підсумками оздоровчого сезону табір нагороджувався грамотами обласної та районної державних адміністрацій, відзначався як один з кращих в області. А у 2005 році був визнаний кращим в Україні та нагороджений дипломом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. Крім того, у жовтні 2012 року районна дитяча оздоровча база ім. М.В.Башкірова пройшла атестацію. Закладу було присвоєно першу категорію, а вже в травні 2013 року табір було внесено до Державного реєстру дитячих оздоровчих закладів України.

На території бази відпочинку є дві власні артезіанські свердловини. За висновками Одеського інституту курортології та реабілітації вода в них високої якості.

У закладі діти проживають в окремих стаціонарних будинках по 6-7 чоловік. Табір повністю забезпечений усім необхідним для проживання (меблі, м’який інвентар і т.п.).

На території закладу розташовано стаціонарний харчоблок з їдальнею на 320 місць. Постійно організовується п’ятиразове харчування. Діти мають змогу споживати вітамінну їжу, свіжі овочі та фрукти, солодощі.

 Інтер’єр їдальні, усміхнені кухарі, смачні страви сприя­ють гарному позитивному настрою всіх мешканців табору. Вожаті та вихователі бази відпочинку – кваліфіковані педагоги, мають досвід роботи та працюють не один рік.

 Для культурного відпочинку дітей працюють різноманітні гуртки

(спортивні, вокальні, танцювальні, комп’ютерний, журналістський), клуби за інтересами та ін.

Для всебічного розвитку дітей працює бібліотека, більярдний зал.

Жодний захід не обходиться без нагородження пам’ятними сувенірами та призами.

          На території бази відпочинку є стадіон з біговими доріжками та стандартним футбольним полем, два волейбольні, один гандбольний та один баскетбольний майданчики, обладнано гімнастичне містечко.

  Особливою популярністю серед відпочиваючих користується плавальний басейн. В 2016 році було встановлено сучасне фільтруюче обладнання, що дасть змогу утримувати воду в басейні весь сезон чистою, теплою, комфортною. Кваліфіковані інструктори з плавання займаються навчанням дітей, які не вміють плавати.

 Особлива увага приділяється медичному обслуговуванню. В наявності є медичний кабінет з усім необхідним обладнанням. Обслуговують дітей кваліфіковані лікарі. Протягом усіх змін проводяться необхідні профілактично-оздоровчі заходи.

Табір є улюбленим місцем відпочинку не тільки дітей Березнегуватського району, а й усієї Миколаївської області та інших областей України.

Щороку за рахунок коштів районного бюджету в таборі відпочивають діти пільгових категорій: діти – сироти, діти, по­збавлені батьківського піклування, діти з багатодітних, мало­забезпечених сімей, діти – інваліди, чорнобильці. Крім того, у 2013-2014 роках управлінням молоді та спорту облдержадміністрації проводився тендер на закупівлю путівок до оздоровчих закладів. Районна дитяча оздоровча база ім. Башкірова стала переможцем у цьому тендері, тому заклад гостинно відчинив двері для дітей пільгових категорій всієї Миколаївської області. Крім того, три роки поспіль на території табору проводиться обласний фінал військово – патріотичної гри «Зірниця».

    

   Отож, сподіваємося зустрітися з Вами в нашому таборі. Мальовничі краєвиди, усміхнене сонце, цілюще повітря, заняття до душі, нові знайомства – це далеко не все, що чекає безтурботну дітвору у стінах Країни Дитинства – таборі ім. Башкірова.

 Оздоровчий сезон 2018 року розпочався 12 червня і триватиме до 13 липня в дві зміни. Вартість путівки – 4100 грн.

Адреса: Миколаївська обл., Березнегуватський р-н., с. Біла Криниця

Тел. (0268) 9-35-48, 0672842687

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку