54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаєві відбулося засідання Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України у Миколаївській області

19.09.2023

Сьогодні, 19 вересня, відбулося засідання членів Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України у Миколаївській області. До заходу долучилися заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, народні депутати Олександр Пасічний та Артем Чорноморов, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, представники центральних органів виконавчої влади, очільники правоохоронних органів та органів безпеки, військових формувань, голови сільських, селищних, міських територіальних громад. 

«Це перше свого роду засідання, де зібралися представники державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Дякую Президенту за такий дієвий майданчик для конструктивної та консолідованої співпраці в регіонах та всій країні. Сьогодні мали саме таке засідання», – зазначив Антон Табунщик. 

На порядку денному учасники заходу обговорили шість питань різного спрямування: відновлення водопостачання у громадах, де є така проблема, будівництво нових будинків сімейного типу, створення безпечних умов для освітнього процесу під час війни, розширення мережі ЦНАПів.

«Проте окрему увагу я хочу звернути на питання про придбання 128 шкільних автобусів для закладів загальної середньої освіти для організації підвезення учнів, які проживають за межею пішохідної доступності. Минулого тижня на засіданні сесії облради депутати підтримали рішення про передачу громадам автобусів, придбаних за кошти місцевого та державного бюджетів на умовах співфінансування. Їх отримали 13 громад. Але за умовами цієї держпрограми, автобуси не можуть придбати ті громади, що перебувають на території можливих та активних бойових дій. Тому сьогодні на конгресі ми вирішили звернутися до Кабміну із проханням внести зміни до цієї програми та надати можливість деокупованим та пошкодженим ворогом громадам Миколаївської області», – каже Табунщик. 

Також члени Конгресу дійшли до певних результатів із реконструкцією Казанківського групового водопроводу для забезпечення населених пунктів Єланецької громади централізованим водопостачанням. Забір води буде відбуватися з водосховища, що знаходиться на території Софіївської громади, котра й сама має проблеми із водопостачанням. Тому Конгрес вирішив внести відповідні зміни до проєкту, аби водопостачання було і у Софіївський громаді. 

У розділі «різне» присутні розглядали інші нагальні питання громад, наприклад, передача медобладнання, компенсація програмою єВідновлення коштів тим, хто зробив ремонт за власні гроші тощо. 

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку