Безпечне волонтерство: миколаївських волонтерів запрошують на тренінг з безпеки
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/169460032865018c886efc4-300x300.jpeg)
Волонтери чи не щодня ризикують життям та здоровʼям, коли виїздять працювати на небезпечні прифронтові території. Українська Волонтерська Служба спільно з партнерами ДОФ Центр запрошують миколаївських благодійників на тренінг з безпечного волонтерства. Такі навчальні заходи спрямовані на те, аби підвищити спроможність волонтерів якісно надавати допомогу особам у складних життєвих обставинах з урахуванням власної фізичної, психологічної, цифрової та мінної безпеки.
У межах одноденного тренінгу учасники дізнаються про:
– Основи особистої безпеки;
– Цифрову безпеку;
– Психологічний добробут волонтерів;
– Мінну безпеку.
Реєстрація на тренінг відкрита до 20 вересня за посиланням https://forms.gle/opbLDh5DJGZHMUtX7. Кількість місць обмежена, а відбір буде проводитись на умовах конкурсу.
Проєкт «Рятуй, не ризикуй» організовано ГО «Українська Волонтерська Служба» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович