54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Робоча група з питань медицини продовжує відпрацьовувати скарги на медзаклади, цього разу працювали в дитячій обласній лікарні та обласній офтальмології

08.09.2023

Днями робоча група з медичних питань, до складу якої входить перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника МОВА Юрій Гранатуров та начальник обласного управління охорони здоровʼя Максим Безносенко, відвідали Миколаївську обласну дитячу лікарню та обласну офтальмологічну лікарню. Очільник облради розповів, що основний масив скарг на дитячу лікарню стосується незадовільного стану самих приміщень. Члени групи відвідали заклад та поспілкувалися із керівництвом стосовно відпрацювання цих та інших скарг. 

 

«На сьогодні керівництво спільно з МОВА працює для вирішення проблем, на котрі звернув увагу Президент під час свого візиту – кондиціонери в палатах, жалюзі тощо. Люди скаржились на відсутність пральних машинок, туалетів, старі ліжка тощо. Хочу зауважити, що зараз в лікарні облаштовують спеціальний блок для прання, вже закуплені потужні пральні та сушильні машинки. Також триває ремонт в одному з корпусів, де планують облаштувати кабінети вузьких спеціалістів. Були скарги на відсутність санвузлів у онкогематологічному відділенні, але ми перевірили умови та поспілкувалися із батьками дітей, які зараз проходять лікування, та проблеми не виявили», – розповів Антон Табунщик.

 

У своїх скаргах люди також зауважували, що в лікарні немає стоматолога та офтальмолога. Проте в закладі є кабінет стоматолога, котрий приймає пацієнтів щодня, та окуліста, який паралельно працює в обласній офтальмології та приймає тут кілька днів на тиждень. 

«Також з квітня цього року тут працює «Школа супергероїв», де діти, які перебувають на тривалому лікуванні, мають змогу не втрачати час та продовжувати навчання. Поспілкувалися із її керівником стосовно особливостей та нюансів роботи, а також з дітлахами, які якраз займалися з вихователем. Крутий проєкт, особливо в сьогоднішніх реаліях», – додав Табунщик. 

 

Під час візиту до обласної офтальмологічної лікарні очільник облради зазначив, що основна проблема тут – великі черги. Керівництву закладу рекомендації для усунення цієї проблеми. «Це може бути ІР-телефонія, консультант для запису, який особисто допомагатиме людям записуватися на прийом онлайн тощо. Загалом, лікарні мають певні недоліки з різних причин, але ми працюємо над їхнім вирішенням», – підбив підсумки Антон Табунщик.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку