54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Робоча група з питань медицини вже відпрацьовує скарги на лікарні, що надсилали на пошту жителі міста та області – Антон Табунщик

06.09.2023

У вівторок, 5 вересня, робоча група з питань медицини, до складу якої входить перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров та начальник управління охорони здоров’я ОВА Максим Безносенко, працювала в трьох закладах охорони здоров’я обласного підпорядкування. Очільник облради розповів, що першим відвідали Миколаївський обласний центр онкології. Пацієнти у своїх скаргах порушили низку проблем, із якими стикнулися в центрі під час лікування. Серед них: 

 

– Великі черги. Будівля лікарні була побудована у 1970 році і була розрахована на максимум 150 відвідувань. Цього було недостатньо і тоді, а зараз тим паче, коли кількість відвідувань за рік сягає 30 тисяч. Для того, щоб полегшити ситуацію з чергами керівництво лікарні запустило пілотний проєкт – систему ІР-телефонії. Тобто для того, щоб записатися на прийом до спеціалістів НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО приходити вранці займати чергу, достатньо тільки подзвонити до реєстратури. Також у коридорах встановили системи кондиціонування додатково до системи вентиляції для комфортного перебування пацієнтів.

 

– Відсутність безкоштовного лікування. З 2019 року, коли почалася медична реформа, розхідні матеріали та препарати сплачує НСЗУ згідно законтрактованих пакетів. МОЗ забезпечує Центри онкології препаратами для хіміотерапії згідно заявок, що надає медзаклад. Перелік з усіма наявними препаратами, що є згідно пакету НСЗУ опублікований на інформаційних ресурсах лікарні та розташований на стендах у коридорах медзакладу.

 

– Необхідність в оновленні спецобладнання. Оновлення медичних систем та установок у лікарні відбувається регулярно. Лише за останній час центр придбав сучасну ендоскопічну стійку з відеобронхоскопом для діагностики злоякісних новоутворень легенів та бронхів, а також готується до відкриття кабінету з новим близькофокусним рентген-апаратом. 

 

«Окремо хочу зауважити про питання, що піднімалися під час засідання робочої групи в червні. Тоді керівник Дмитро Лагочев зауважив, що суд наклав арешт на приміщення лікарні через пошкодження будівлі триповерхового корпусу. Це спричинили незавершені роботи з капітального ремонту даху підрядником. Ця проблема тягнеться близько двох років, але вже маю інформацію стосовно скорого її вирішення, про що проінформую окремо», – розповів Антон Табунщик. 

Контакти кол-центру для запису на прийом до спеціалістів Центру онкології – 050 858 35 15 та 067 518 35 15. 

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку