54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Ольгополі запрацювала мобільна система очищення питної води

01.09.2023

Вчора, 31 серпня, у Ольгополі Єланецької громади розпочала роботу мобільна система очищення питної води «ReH2O-D.C.». На відкритті станції були присутні перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім, народний депутат України Олександр Пасічний та зперший заступник очільника ОВА Георгій Решетілов. 

 

«Розроблена українським БФ "Відбудуємо нашу Україну" мобільна станція здібна забезпечувати щодоби до 30 тисяч людей питною водою. Однак особливість цієї розробки в тому, що вона дозволяє очищати воду будь-якого рівня забрудненості: від річкової та підземної до рівня якісної питної. У громаді вже довгий час є проблеми із водопостачанням, тому така установка допоможе у забезпеченні населення питною водою», – розповів Антон Табунщик.

 

Оглянули, як працює ця мобільна система та поспілкувалися із директором благодійної організації Олегом Кленіним і амбасадором фонду Дмитром Румницьким стосовно особливостей її роботи та обслуговування. Також провели нараду із представниками місцевої влади стосовно реконструкції Казанківського групового водопроводу для забезпечення Єланецької громади централізованим питним водопостачанням. 

«Розглянули та обговорили переваги та недоліки створеного ще до лютого 2022 року проєкту. Нині він потребує перерахунків та доопрацювання, тому чекаємо на кінцевий варіант», – додав очільник облради. 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку