54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Миколаївщину із робочим візитом відвідав Віктор Ляшко

18.08.2023

Сьогодні, 18 серпня, до Миколаєва із робочим візитом приїздив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом з начальником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, народним депутатом Олександром Пасічним, заступником начальника ОВА Юрієм Гранатуровим та начальниками обласного і міського управлінь охорони здоровʼя Максимом Безносенко й Іриною Шамрай ознайомили міністра із деталями роботи наших медзакладів. Показали три заклади охорони здоров’я – міську лікарню №3, обласну клінічну лікарню та відновлений силами партнерів з Казахстану травмпункт лікарні швидкої медичної допомоги.

«Хочу зауважити, що медичне питання останнім часом досить гостро стоїть у нашому суспільстві, тому сьогодні на нараді презентували концепцію госпітального округу Миколаївської області. Згідно цього, усі заклади охорони здоровʼя міста та області відчують певні зміни у форматі обʼєднання в більш потужні заклади і неминучі кадрові зміни. Основна ціль такого рішення – якісне надання медичної допомоги населенню, що полягає не тільки в умовах в палатах. Наша робоча група з питань медицини вже має певні напрацювання, тому незабаром будуть перші зміни», – розповів Антон Табунщик.

Також він повідомив, що сьогодні керівництво області та міста отримали інформацію про некоректні державні закупівлі в кількох лікарнях, її вже обробляють правоохоронні органи.
«Ніхто не може наживатися на державі, а особливо, коли триває війна. Загалом продуктивний день, продовжуємо працювати!» – додав Табунщик.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку