54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Ми живемо у часи змін, а тому продовжуємо працювати в напрямку медичної реформи», – Антон Табунщик про робочий візит до Дніпропетровських лікарень

09.08.2023

Сьогодні перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із заступником начальника Миколаївської ОВА Юрієм Гранатуровим, головою комісії облради з питань охорони здоров’я Іриною Шабільяновою, заступником начальника обласного управління охорони здоров’я Олегом Бабіним із робочим візитом були в Дніпропетровській області, аби ознайомитися із втіленням тут медичної реформи.

«Ми маємо абсолютно різні показники чисельності населення, бюджету, кількості районів, громад і лікарень, але досвід колег з Дніпропетровської обласної ради у впровадженні медичної реформи для нас дуже важливий. Голова облради Микола Лукашук та голова комісії з питань охорони здоров’я Аріна Пустова розповіли про нюанси впровадження наступного етапу медреформи», – пояснив Табунщик.

Згідно з цим етапом реформи, уся мережа закладів охорони здоров’я області має бути об’єднана в госпітальний округ. Відповідно до виду допомоги, що надається в медзакладах госпітального кластера, лікарні будуть поділені на надкластерні, кластерні та загальні.

«Ознайомилися із роботою місцевих лікарень, котрі є взірцями впровадження реформи. А саме – лікарні Мечникова та Регіонального медичного центру родинного здоров’я. Це надкластерні заклади, тут проводять чи не найскладніші операції у світі, вони мають десятки відділень і професійний та потужний штат. Поспілкувалися із керівним складом, побачили роботу таких потужних лікарень зсередини та дізналися, як їх розвивають. Планів багато, основна ціль – надання якісної медичної допомоги для нашого населення», – додав очільник обласної ради.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку