Привітали Миколаївський музей суднобудування і флоту з 45-річчям з дня заснування
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/169149305264d222bc105bb-300x300.jpg)
Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та голова постійної комісії облради з питань науки і освіти Євген Горбуров привітали Миколаївський музей суднобудування і флоту з річницею заснування – 45 років.
«Вдячний професіоналам своєї справи – працівникам музею, за те, що змогли зберегти фонд музею у найскладніші часи та продовжують працювати у таких умовах. Без історії немає майбутнього, тому ми повинні її зберігати та вивчати», – зазначив Антон Табунщик під час свого привітання.
Очільник облради разом із Євгеном Горбуровим нагородили за вагомий особистий внесок у збагачення культурної спадщини, формування національний цінностей та відданість своїй справі почесними грамотами Миколаївської обласної ради працівників музею.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович