54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Готовність енергетичної інфраструктури, міжнародні гарантії безпеки та вступ України до ЄС: Антон Табунщик про засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

31.07.2023

Вчора, 30 липня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із начальником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом долучився до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«На порядку денному – важливі питання функціонування критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2023-24 років. Минулої зими ми побачили, які цілі ставить перед собою ворог, тому сьогодні ми готуємося до будь-яких дій з боку росіян. У своєму вітальному виступі Володимир Зеленський розповів про те, як держава працює для залучення країн-партнерів до допомоги Україні», - зазначив Антон Табунщик.

Він повідомив, що окремий, не менш важливий пул засідання – міжнародні гарантії безпеки Україні, кроки нашої держави до вступу до Європейського Союзу, гарантії безпеки від країн-членів НАТО. Та зазначив, що сьогодні Україна впевнено виконує умови вступу до ЄС, але роботи ще багато.

Також під час Конгресу обговорили стан виконання бюджетів у першому півріччі цього року. Міський голова Очакова Сергій Бичков порушив питання компенсації недоотримання до бюджету, що пов’язано із тим, що громада знаходиться у зоні бойових дій. На прикладі Очаківщини будуть проаналізовані недоотримані податкові надходження та прийняті рішення щодо можливості компенсації.

«Продовжуємо працювати у посиленому темпі, тому що комфорт кожного українця, безпека та допомога – пріоритет нашої країни. Слава Україні!», - підсумував перший заступник голови обласної ради.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку