54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Южноукраїнська та Звягельська громади налагодили партнерство

28.07.2023

Южноукраїнська територіальна громада Миколаївської області та Звягельська громада Житомирської області підписали Меморандум про партнерство і співпрацю.

Про це повідомляє офіційний сайт Звягельської міської ради.

Територіальні громади мають спільне місто-побратим Белхатув (Республіка Польща). Преставники влади, бізнесу, молодь з обох громад неодноразово зустрічалися на різноманітних всеукраїнських та міжнародних заходах.

Секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко: "Звягельська громада стала першою, з ким було підписано меморандум про співпрацю".

Звягельський міський голова Микола Боровець висловив надію, що співробітництво між громадами буде плідним та взаємовигідним і допоможе в складних умовах сьогодення ефективніше вирішувати питання життєдіяльності громад.

Нагадаємо, за даними Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади станом на 1 липня 476 громад уклали 315 договорів про міжмуніципальне співробітництво. Найчастіше громади співпрацюють між собою у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.

 

За інформацією - https://decentralization.gov.ua/news/16967

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку