54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаївській обласній раді відбулося чергове засідання робочої групи щодо фінансово-господарської діяльності медзакладів

26.07.2023

Сьогодні, 26 липня, перший заступник голови обласної ради Антон Табунщик провів чергове засідання робочої групи щодо ситуації, що склалася за результатами контрактування з НСЗУ в низці закладів охорони здоров’я Миколаївської області та міста Миколаєва. Разом із начальником обласного управління охорони здоров’я Максимом Безносенко, його заступником Олегом Бабіним та головою медичної комісії облради Іриною Шабільяновою проаналізували показники ще дев’яти закладів.

У ході засідання заслухали доповіді обласних лікарень – центру екстреної меддопомоги, клінічної лікарні, центру онкології, дитячої клінічної лікарні, офтальмологічної лікарні, лікарні відновного лікування, центру психологічного здоров’я, будинку дитини та клінічного госпіталю ветеранів війни про економічний стан закладів з 2019 по перший квартал поточного року. Кожна лікарня має свою специфіку та особливості. Розглянули окремо всі ситуації та обговорили можливі варіанти розвитку закладів.

«Міжнародні партнери планують і надалі допомагати розвитку медичної сфери, тому ми продовжуємо створювати сприятливі умови для цієї співпраці. Працюємо для поліпшення економічної стабільності в медзакладах міста й області, а також підтримки якості медичних послуг», - зазначив Антон Табунщик.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку