54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Шкільні укриття, відновлення бізнесу, забезпечення шкільними автобусами: в Баштанці відбулася нарада за участю представників влади та голів громад

25.07.2023

У вівторок, 25 липня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик долучився до великої наради серед представників місцевого самоврядування Баштанського району. Разом із народним депутатом України Олександром Пасічним, начальником Баштанської РВА Владиславом Дмитрівим та депутатами Миколаївської обласної ради Антон Табунщик поспілкувався із депутатами місцевих рад та головами громад стосовно нагальних потреб ТГ в умовах повномасштабної війни.

Чи не кожна з 12 громад Баштанського району зазнала руйнувань через дії окупантів. Кілька з них були тимчасово окуповані, інші – на лінії зіткнення з ворогом або під щоденними обстрілами з боку ворога. Тож говорили про те, як допомогти громадам у відновленні та поверненні життя.

«Я завжди наголошую, що для відновлення наших громад, спочатку потрібно відновити бізнес. Говорили про те, яка нині ситуація із наповненням бюджету. Великого бізнесу немає – тут або зруйновані потужності, або вони в евакуації. Наша задача – повертати людей, залучати їх до роботи, відновлювати підприємства та можливості для розвитку всієї громади. Тому, спільними зусиллями створили конкретний план дій», - зазначив перший заступник голови обласної ради.

Також на нараді говорили про такі питання:
– допомога держави у облаштуванні бомбосховищ;
– облаштування укриттів у школах та забезпечення громад шкільними автобусами;
– відбудова Баштанщини тощо;

«За кілька місяців я встиг відвідати близько 20% усієї області. Це невелика кількість, але це тільки початок. Раніше я бачив на власні очі інший бік війни – обороноздатність нашої області, зараз бачу результати рашистських обстрілів та горе звичайних людей. Ми переможемо, відбудуємо кожен метр нашої території та змусимо ворога платити за всі страждання нашої нації! Продовжуємо працювати для Перемоги!», - підсумував Антон Табунщик

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку