54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаївській обласній раді відбулося чергове засідання робочої групи щодо роботи миколаївських медичних установ

13.07.2023

Вчора, 12 липня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із заступником начальника Миколаївської ОВА Юрий Гранатуров провели третє засідання робочої групи щодо ситуації, що склалася за результатами контрактування з НСЗУ в низці закладів охорони здоров’я Миколаївської області та міста Миколаєва.

Разом із начальником обласного управління охорони здоров’я Максим Безносенко, начальницею міського управління охорони здоров’я Іриною Шамрай, заступником міського голови Анатолієм Петровим та головою медичної комісії облради Іриною Шабільяновою розглянули показники дев’яти міських лікарень. Серед них:

Міська дитяча лікарня №2

Міські лікарні № 1, 3, 4, 5

Міська лікарня швидкої медичної допомоги

Пологові будинки № 1, 2 та 3

Під час засідання члени робочої групи заслухали доповіді керівників установ про основні економічні показники з 2019 по перший квартал поточного року.

«Проаналізували дані та надали рекомендації для усунення недоліків та удосконалення економічної ситуації лікарень. У нас одна мета – покращити фінспроможність закладів охорони здоров’я та не допустити скорочення професійного фонду і зниження якості послуг, що надаються пацієнтам», - зазначив Антон Табунщик.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку