54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ПОВІДОМЛЕННЯ

10.07.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта  – проєкту рішення Миколаївської обласної ради «Про затвердження Порядку виконання контрольних функцій у сфері оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області» і аналізу регуляторного впливу

 Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Миколаївської обласної ради «Про затвердження Порядку виконання контрольних функцій у сфері оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області» (далі – проєкт регуляторного акта) та аналізу регуляторного впливу.

Розробник проєкту регуляторного акта – відділ обліку, контролю, оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області виконавчого апарату обласної ради.

Метою розробки та впровадження проєкту регуляторного акта є:

виконання приписів Закону України «Про оренду державного та комунального майна»;

забезпечення контролю органу місцевого самоврядування за виконанням договірних зобов’язань та використанням комунального майна, у тому числі забезпечення його схоронності;

створення єдиних правил та процедури здійснення контрольних функцій у сфері оренди комунального майна;

визначення єдиного підходу до вирішення проблемних питань, пов’язаних із реалізацією контрольних функцій.

Повний текст проєкту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб сайті Миколаївської обласної ради (https://www.mk-oblrada.gov.ua) у розділі «Регуляторна діяльність».

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта приймаються протягом одного місяця з дати його оприлюднення за адресою: вул. Адміральська, 22, м. Миколаїв, 54001 (відділ обліку, контролю, оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області виконавчого апарату обласної ради) або в електронному вигляді на електронну пошту: majno@mk-oblrada.gov.ua, з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта».

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку