54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В Миколаєві пройшли урочистості з нагоди Дня поліції України

04.07.2023

Сьогодні, 4 липня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітали працівників поліції з професійним святом.

«Вітаю захисників правопорядку з професійним святом – Днем національної поліції України.
Зараз ми вкотре запевнились, наскільки важлива робота поліцейських. Багато з них сьогодні боронять нашу країну на фронті, інші – борються в тилу. Це надважка робота, що потребує чи не цілодобової віддачі та готовності у будь-яку мить реагувати на правопорушення. Україна правова, демократична та вільна країна завдяки вам, як би ворог не намагався це змінити», - звернувся до присутніх Антон Табунщик.

Також, під час заходу прийшла церемонія нагородження працівників поліції почесними грамотами та подяками Миколаївської обласної ради, відзнаками начальника Миколаївської обласної військової адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» 3 ступеня, відзнаками Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая», грамотами Миколаївського міського голови за заслуги перед містом, грамотами першого заступника голови Служби безпеки України керівника антитерористичного центру при СБУ та відзнаками «Знак пошани» та почесними грамотами ГУ Національної поліції в Миколаївській області.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку