54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Грантова можливість це те, що ми можемо зробити просто зараз для відновлення економіки», – Антон Табунщик про зустріч представників тергромад та банку

22.06.2023

Сьогодні, 22 червня, за ініціативи першого заступника голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик відбулася онлайн-зустріч із представниками громад Миколаївської області та начальника філії Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ліни Антоненко стосовно державних грантових програм.

Під час заходу Ліна Антоненко розповіла про чинні грантові програми для підтримки бізнесу. Вона зазначила, що за час дії цих програм вже погоджено та видано майже п‘ять тисяч мікрогрантів, середній чек яких – 236 тис грн., та 570 грантів на інші цілі (сади, теплиці, переробка) на загальну суму 3,9 млрд.грн. Це прогнозує створення 9,5 тисяч робочих місць, збільшення податків, ВВП і відновлення економіки в цілому.

Антон Табунщик звернувся до представників громад із проханням пропрацювати надану інформацію на місцях, і запевнив, що працівники Ощадбанку готові проводити в громадах додаткові офлайн зустрічі з представниками бізнесу.

«Грантова можливість це те, що ми можемо з вами зробити просто зараз для відновлення економіки. Перший крок ми вже робимо, але головне, щоб була віра в можливості. Запорука реалізації будь-якого проєкту – це, перш за все, інформування і взаємодія. Пропоную не гаяти час, а починати діяти», - зазначив Антон Табунщик.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку