54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук відвідав Миколаївщину із робочим візитом

22.06.2023

21 червня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із начальником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, народними депутатами України Олександром Пасічним та Романом Костенко, начальником Головного управління ДСНС України в Миколаївській області Миколою Панасенко, начальником управління Служби безпеки України в Миколаївській області Дмитром Нєвєдровим, керівником Миколаївської обласної прокуратури Дмитром Казаком, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Едуардом Соловйовим вітали у Миколаївській області голову Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

Провели нараду із представниками СБУ, нацгвардії, нацполіції та інших силових структур міста та області стосовно ліквідації наслідків теракту на Каховській ГЕС, екологічної ситуації та допомоги постраждалому населенню.

Під час зустрічі з рятувальниками ДСНС Руслан Стефанчук подякував їм за роботу та вручив відзнаки Верховної Ради України. Також голові ВРУ показали наслідок ракетного обстрілу будівлі Миколаївської обласної ради та ОВА. Зайшли і до зруйнованої сесійної зали. Крім того перший заступник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик Звернувся до Руслана Стефанчука із питанням реставрації та часткової реконструкції історичної пам’ятки - Будинку офіцерів флоту.

«Це знакова будівля не тільки для нашого міста, а й області, адже це – початок нашої історії. На нещодавньому засіданні сесії облради депутати підтримали рішення про передачу Будинку офіцерів флоту із комунальної власності Миколаївської міської територіальної громади у спільну власність тергромад. Сподіваємось на допомогу держави, а за можливості і міжнародних партнерів», – розповів Антон Табунщик.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку