54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Продовжуємо працювати над відновленням Миколаївщини – Антон Табунщик розповів про зустріч з представниками Данії

21.06.2023
Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик зустрівся з представником Національної асоціації муніципалітетів Данії Єппе Ольсеном та представником посольства Данії в Україні Василем Заліщуком. Для більш конструктивного діалогу запросили на зустріч і представників громад – Олега Пилипенка з Шевченківської, Максима Каравая з Первомайської селищної та Вікторію Бальцер і Яну Синявську з Вознесенської міської тергромад. Представники Данії презентували програму з технічної підтримки громад у відновленні.

«Очільники громад розповіли про свої напрацювання та можливі проєкти, що хотіли б втілити за підтримки Данії. Наприклад, у Шевченківській громаді вже організували жіночу будівельну бригаду, що займається утепленням закладів соціальної інфраструктури. Також у пошкоджених Шевченківській та Первомайській громадах місцева влада розглядає можливість переробки будівельного сміття за європейськими стандартами», – розповів Антон Табунщик.
Він також запропонував данським партнерам залучати бізнес до громад Миколаївщини, де це можливо зробити, та ідею з залучення данських волонтерів до відбудови. Адже деякі категорії населення, чиї будинки зазнали руйнувань, власноруч просто не можуть робити ремонт. «Єппе Ольсен оцінив цю ідею та запевнив, що її розглянуть в подальшому», – додав він.
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку