54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Миколаївщина стає все більш привабливою для інвесторів – Антон Табунщик

14.06.2023
Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із депутатами Миколаївської обласної ради Віталій Порхун та Ігорем Савченком із робочим візитом відвідали Благодатненську громаду на Первомайщині. Це одна з громад, що має профіцит бюджету.
Під час візиту ознайомились із роботою декількох найпотужніших агропромислових підприємств району.
«Миколаївська область завжди була багата на гарні приклади успішних бізнесів. Зараз, на жаль, багато з підприємств підступно знищені ворогом. Але, незважаючи ні на що, виробництва відновлюються! В одному з агропромислових підприємств громади сьогодні працюють 300 людей. Потужності справді великі – тисячі голів великої рогатої худоби, і щодня тут виробляють найбільший відсоток від усього молока в області. Відповідно, наш регіон стає все більш привабливим для інвесторів», - зазначив Антон Табунщик.
Він повідомив, що сьогодні обласна рада плідно співпрацює з данськими партнерами, і одним з важливих аспектів є відбудова промисловості – створення нових підприємств та залучення інвесторів.
«І саме така співпраця допоможе збільшити робочі місця та стане стимулом до повернення людей на Миколаївщину. Під час нещодавньої зустрічі із заступником Голови Місії Єнсом Альсбірком розповів про підприємства громади. Це зацікавило наших партнерів, адже сучасні технології у сільському господарстві широко впроваджують у Данії. Таким чином, це ще одна спільна тема у нашій співпраці. Домовились про допомогу в розвитку цього бізнесу після нашої перемоги»- розповів Антон Табунщик.
Також під час зустрічі із головою громади Володимиром Неграєм перший заступник голови обласної ради обговорив поточні та проблемні питання громади. Одним з них є ремонт дороги О150101 Новогригорівка-Воєводське-Садове-станція Кавуни. Керівництво області та громади оглянули цю ділянку дороги та взяли це питання на контроль.
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку