54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Вода з мережі не є придатною для вживання без її попереднього кип'ятіння», – Іван Кухта про проведену районну комісію ТЕБ та НС

07.06.2023

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта разом із начальником Баштанської РВА Владиславом Дмитрівом провели районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У результаті прийняли декілька важливих рішень, яких наразі потрібно дотримуватися у ситуації, що склалася через підрив дамби Каховської ГЕС.

«Як попереджував вчора, хочу ще раз наголосити і сьогодні, що вода з мережі не є придатною для вживання без її попереднього кип'ятіння. Це ж саме стосується власників басин та колодязів у приватних домоволодіннях. Комунальники будуть здійснювати хлорування на території всіх населених пунктів громади! Тому використовуйте лише очищену питну воду для приготування їжі», – розповів Іван Кухта.

Також на території громади вже другу добу спостерігається мор риби. Щоб не допустити розповсюдження інфекційних захворювань, на території Снігурівської та Горохівської громад повністю заборонено вилов та продаж риби на 10-денний термін. Рекомендації мешканцям поки взагалі утриматися від придбання та вживання у їжу свіжозловленої риби.

«Старости другу добу виконують функції голів гуманітарних штабів на території своїх старостинських округів, які перебувають у зоні підтоплення. Мешканці Василівського та Павлівського округів, прохання до вас слідкувати за ситуацією та за бажанням виїжджати із зони можливого підтоплення до більш безпечних місць. Евакуюватися з Нововасилівського округу через ситуацію з підвищенням рівня води в районі мосту наразі не є можливим, тож розміщення осіб, помешкання яких зазнали підтоплення, здійснюватиметься у межах старостинського округу», – додав Кухта.

Працівникам поліції надали доручення посилити патрулювання населених пунктів, що потрапили у зону підтоплення. Це робиться з міркувань безпеки та з метою збереження майна громадян, помешкання яких постраждали внаслідок підвищення рівня води.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку