54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаївській облраді відбулися засідання постійних депутатських комісій

30.05.2023

Депутати Миколаївської обласної ради провели засідання постійної депутатської комісії з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики під головуванням Дениса Андреєва та комісії з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності під головуванням Ірини Шабільянової.

Кожна комісія розглянула профільні питання. Так, на комісії з питань законності, на порядку денному розглянули питання, повʼязані із діяльністю обласної ради та майновими процесами. Серед них – надання згоди на безкоштовну передачу визначеного майна Миколаївської області до держвласності, а точніше – майна, придбаного для потреб Міноборони за рахунок цільової програми тероборони у Миколаївській області.

Під час комісії з питань охорони здоровʼя, депутати розглянули майнові питання, повʼязані із передачею з власності тергромад, сіл, селищ та міст Миколаївщини до комунальної власності громад. Також серед питань було призначення начальника КНУ «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської облради.

У результаті, усі питання, розглянуті на комісіях, погодили для винесення на сесію Миколаївської обласної ради.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку