54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Антон Табунщик привітав військових з Днем Морської піхоти

23.05.2023
Сьогодні, 23 травня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із начальником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом та першим заступником начальника Миколаївської ОВА Георгієм Решетіловим привітали військових з Днем морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
«Сила, міць, мужність і сталевий дух. Саме ці слова характеризують українську морську піхоту. З перших днів вони зустріли ворога на нашій землі та дали гідну відсіч! Гордість та безмежна вдячність піхотинцям за те, що сьогодні ми бачимо рідний прапор у наших містах», - звернувся до морських піхотинців Антон Табунщик.
Під час заходу військові 38-ої окремої бригади морської піхоти урочисто склали присягу та отримали право на носіння беретів кольору морської хвилі.
По завершенню військовослужбовців відзначили державними та обласними нагородами. Від Миколаївської обласної ради Антон Табунщик нагородив особовий склад відзнаками Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая», почесними грамотами та подяками за захист нашої суверенності та боротьбу із ворогом.
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку