54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Відновлювати громади необхідно з відбудови житла та повернення бізнесу- Антон Табунщик щодо зустрічі з Повноважним Послом Королівства Данії в Україні

20.05.2023

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик зустрівся з партнерами – Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данії в Україні паном Оле Егберг Міккельсеном та Віце-президентом Експортно-кредитного агентства Данії Каре Сиамер Андресеном.

На зустрічі також були присутні народний депутат України Олександр Пасічний та депутат Миколаївської міськради Микола Капацина. Антон Табунщик розповів гостям про нинішню ситуацію в області. Адже сьогодні більшість партнерів звертають увагу на Миколаїв, і лише частково володіють інформацією про те, що відбувається в наших громадах.

«Вкотре наголосив на тому, що відновлювати громади потрібно із залучення бізнесу, адже це робочі місця, інвестиційна привабливість та подальший розвиток громади. Крім того, необхідно відновлювати будинки. Люди не повертатимуться до своїх сіл, якщо там не буде роботи і найголовніше – де жити. 
Тож, ознайомили партнерів із найбільшими потребами тергромад – будівельні матеріали для відновлення будинків та забезпечення умов для ведення домашнього господарства тощо» - зазначив Антон Табунщик.

Також під час зустрічі перший заступник голови Миколаївської обласної ради запропонував план із залучення данського бізнесу до наших громад.

«Робота триває, і навіть більше – тільки набирає обертів. Працюємо для громади!», - підсумував Антон Табунщик.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку