54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Антон Табунщик з робочим візитом відвідав Галицинівську громаду

11.05.2023

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із народним депутатом Ігорем Копитіним відвідали з робочим візитом Галицинівську громаду. На запит місцевих жителів оглянули ділянку дороги О151124 Миколаїв-Станіслав-Херсон та поспілкувалися із головою Галицинівської громади Іваном Назаром.

«Ця дорога обласного значення перетинає всю ТГ, а для людей, які живуть в Лиманах, Лупареве, Галицинівці та інших селах громади, добиратися до Миколаєва це справжня проблема. Рух важкої техніки та лінія зіткнення серйозно вплинули на стан траси, тому ремонтні роботи тут просто необхідні», - зазначив Антон Табунщик.

Він повідомив, що вже проводиться робота щодо включення ділянки О151124 до переліку доріг, де цього року передбачений ремонт. Крім того, розглядається додаткове фінансування з місцевого бюджету громади.

Також, під час візиту, Антон Табунщик оглянув Галицинівський ліцей, що був пошкоджений хвилею від вибуху ворожого снаряду. У планах – ремонт покрівлі та створення тут опорного закладу освіти для всієї громади із підвозом дітей.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку