54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо  депутатів обласної ради, мешканців міста Миколаєва та області взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф.Ольшанського в рамках проведення в області заходів до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні, який відбудеться 22 червня 2018 року о 09.00, збір учасників з 08.30 

"Це є позитивним прикладом реальної підтримки медиків депутатським корпусом Миколаївської обласної ради",- за сприяння депутатів від політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"" миколаївські лікарні поповнюються обладнанням

12.06.2018
"Це є позитивним прикладом реальної підтримки медиків депутатським корпусом Миколаївської обласної ради",- за сприяння депутатів від політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"" миколаївські лікарні поповнюються обладнанням

Миколаївські лікарні поповнюються сучасним устаткуванням. Цьому посприяли депутати Миколаївської обласної ради від політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"" за підтримки голови миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка.

 

За програмою, яка стартувала на початку червня, шприцеві дозатори, медичні аспіратори, дефібрилятори отримали два медичні заклади – обласна дитяча клінічна лікарня та обласна дитяча інфекційна лікарня.

Дванадцятого червня аналогічне обладнання голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати облради Михайло Талпа та Надія Боднар, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко передали іще двом установам – Миколаївській обласній клінічній лікарні та Миколаївському обласному протитуберкульозному диспансеру.

Устаткування закуповувалось виключно за рекомендаціями працівників вищевказаних лікарень. Тобто, самі медики окреслили власні потреби. Обладнання придбано за рахунок залучення позабюджетних коштів.

" Цей проект дуже цікавий як для нас, так і для медиків. Ми побачили зворотній зв’язок сприйнятий позитивно. Дивлячись на реакцію працівників медичної галузі області, ми побачили, що маємо зробити все можливе для того, щоб цей проект мав продовження. Слова подяки наша команда висловлює голові обласної державної адміністрації Олексію Савченкові. Тому що наша ініціатива і його підтримка дала можливість сьогодні чотирьом лікарням подарувати таке обладнання",- поділився депутат обласної ради Михайло Талпа.

 

Водночас, Вікторія Вікторівна нагадала про виділення значного фінансового ресурсу з обласного бюджету для вирішення нагальних проблем галузі. Зокрема, мова йшла про налагодження і організацію роботи акушерсько-гінекологічного відділення на базі Миколаївської обласної клінічної лікарні.

" Це теж є позитивним прикладом депутатської роботи. Ми всі разом наполягали на тому, щоб в Миколаївській обласній клінічній лікарні було відкрито акушерсько-гінекологічне відділення. За рахунок коштів обласного бюджету у розмірі 12 мільйонів гривень було закуплене сучасне обладнання для надання допомоги породіллям та новонародженим. Сьогодні відділення вже успішно працює. Це є позитивний приклад реальної підтримки медиків депутатським корпусом Миколаївської обласної ради",-зазначила голова обласної ради.

Події

20 червня  2018 року з 09.00 до 11.00 годин
у приміщенні Миколаївської обласної ради
(кабінет 105 перший поверх)
відбудеться особистий парийом громадян 

головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном
(0512) 37 04 89, 37 25 74

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2018
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14
15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
підписатись на розсилку