54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"Це є позитивним прикладом реальної підтримки медиків депутатським корпусом Миколаївської обласної ради",- за сприяння депутатів від політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"" миколаївські лікарні поповнюються обладнанням

12.06.2018

Миколаївські лікарні поповнюються сучасним устаткуванням. Цьому посприяли депутати Миколаївської обласної ради від політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"" за підтримки голови миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка.

 

За програмою, яка стартувала на початку червня, шприцеві дозатори, медичні аспіратори, дефібрилятори отримали два медичні заклади – обласна дитяча клінічна лікарня та обласна дитяча інфекційна лікарня.

Дванадцятого червня аналогічне обладнання голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати облради Михайло Талпа та Надія Боднар, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко передали іще двом установам – Миколаївській обласній клінічній лікарні та Миколаївському обласному протитуберкульозному диспансеру.

Устаткування закуповувалось виключно за рекомендаціями працівників вищевказаних лікарень. Тобто, самі медики окреслили власні потреби. Обладнання придбано за рахунок залучення позабюджетних коштів.

" Цей проект дуже цікавий як для нас, так і для медиків. Ми побачили зворотній зв’язок сприйнятий позитивно. Дивлячись на реакцію працівників медичної галузі області, ми побачили, що маємо зробити все можливе для того, щоб цей проект мав продовження. Слова подяки наша команда висловлює голові обласної державної адміністрації Олексію Савченкові. Тому що наша ініціатива і його підтримка дала можливість сьогодні чотирьом лікарням подарувати таке обладнання",- поділився депутат обласної ради Михайло Талпа.

 

Водночас, Вікторія Вікторівна нагадала про виділення значного фінансового ресурсу з обласного бюджету для вирішення нагальних проблем галузі. Зокрема, мова йшла про налагодження і організацію роботи акушерсько-гінекологічного відділення на базі Миколаївської обласної клінічної лікарні.

" Це теж є позитивним прикладом депутатської роботи. Ми всі разом наполягали на тому, щоб в Миколаївській обласній клінічній лікарні було відкрито акушерсько-гінекологічне відділення. За рахунок коштів обласного бюджету у розмірі 12 мільйонів гривень було закуплене сучасне обладнання для надання допомоги породіллям та новонародженим. Сьогодні відділення вже успішно працює. Це є позитивний приклад реальної підтримки медиків депутатським корпусом Миколаївської обласної ради",-зазначила голова обласної ради.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку