54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Дашборд надавачів соціальних послуг - Мінсоцполітики збільшує прозорість та доступність інформації в соціальній сфері

25.04.2023

На веб-сайті Міністерства соціальної політики України з’явився дашборд, який допоможе знайти та візуалізувати інформацію про надавачів соціальних послуг. Відтепер отримувачі та надавачі соціальних послуг зможуть переглядати інформацію з Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг Єдиної інформаційної системи соціальної сфери у зручному форматі.

Із використанням фільтрів дашборду користувачі можуть переглянути основну інформацію про надавачів соціальних послуг, які працюють в Україні, зокрема: адресу, телефон, веб-сайт тощо.  Крім того, користувачі можуть фільтрувати інформацію про надавачів за регіоном, районом та територіальною громадою, а також здійснювати пошук за ЄДРПОУ, назвою надавача та видами соціальних послуг. Це допоможе користувачам знайти найближчу адресу надавача соціальних послуг та звернутися до нього особисто чи онлайн.

Дашборд забезпечує відкритий доступ до інформації про надавачів соціальних послуг, що дозволяє громадянам бути більш інформованими про те, які соціальні послуги надаються в їх регіоні. Також цей  інструмент значно спростить пошук необхідної інформації для організацій, які займаються соціальною підтримкою населення. Він дозволить ефективніше та швидше знаходити надавачів соціальних послуг, що також позитивно вплине на якість та швидкість надання соціальної підтримки.

Звертаємо увагу надавачів соціальних послуг, що Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг у частині, що забезпечує внесення інформації про надавачів соціальних послуг, працює у промисловому середовищі з 16 лютого 2023 року. Якщо вами як надавачем соціальних послуг для реєстрації в Реєстрі були подані документи до Мінсоцполітики до листопада 2022 року, то така інформація була мігрована в Реєстр. Водночас усі надавачі соціальних послуг, які подавали документи до Мінсоцполітики до початку роботи Реєстру у промисловому середовищі, повинні звернутися з документами відповідно доПорядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99  до реєстраторів для внесення відповідної інформації про надавачів у Реєстр.

Ознайомитись з дашбордом можна за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html.

Звертаємо увагу, що на сьогодні дашборд працює у тестовому режимі. Команда Мінсоцполітики працює над тим, щоб найближчим часом відображення інформації з Реєстру було в режимі реального часу.

 

Більш інформації - https://www.msp.gov.ua/news/22776.html

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку