54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В рамках Міжнародного саміту українські громади та регіони підписали низку документів про співпрацю

21.04.2023

11 підписаних документів про співпрацю – один з результатів Міжнародного саміту міст та регіонів, який відбувся в Україні на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.


Захід Конгресу, який об’єднав понад 250 представників муніципалітетів з понад 50 країн світу, дав можливість українським громадам та регіонам знайти нових партнерів.

Так Херсонська міська рада, Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Агентство міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International BV підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Також Меморандум про взаєморозуміння підписали Херсонська обласна військова адміністрація та Агентство міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International BV.

Бучанська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з Асоціацією переробки відходів України та Литовською асоціацією знесення.

Миколаївська обласна військова адміністрація підписала Заяву про наміри із Західнопоморським воєводством (Республіка Польща).

Також в рамках Міжнародного саміту міст та регіонів Одеська обласна рада та Управа Західнопоморського воєводства (Республіка Польща) підписали План співпраці. А Одеська обласна військова адміністрація підписала два документи: Угоду про співробітництво з місцевою владою регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег (Французька Республіка) та Декларацію про наміри з урядом Поморського воєводства (Республіка Польща).

Договір про наміри у партнерстві та співробітництві підписали Сумська обласна військова адміністрація та неурядова організація «Together Ministry» (штат Джорджія, США).

Закарпатська обласна рада та Пардубіцький край (Чеська Республіка) підписали Договір про співробітництво.

Українське місто Конотоп та французьке місто Фюмель підписали Угоду про партнерську співпрацю.

А держава Україна та Європейський Союз підписали Угоду щодо участі України в Механізмі цивільного захисту Союзу.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський під час Міжнародного саміту міст та регіонів звернувся до представників міжнародної спільноти і запросив вже зараз будувати прямі зв’язки з Конгресом місцевих та регіональних влад і, відповідно, за допомогою Конгресу – з українськими громадами, щоб якнайшвидше почати спільні дії, спільно будувати нову систему захисту життя людей.

 

https://www.decentralization.gov.ua/news/16442

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку