54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Антон Табунщик взяв участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів

21.04.2023

У четвер, 20 квітня, Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик представляв Миколаївщину на Міжнародному Саміті міст та регіонів в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, організований спільно з Міністерством закордонних справ України в Києві.

У Саміті взяли участь більше як 120 очільників громад та регіонів з різних держав-партнерів, мери українських міст та представники регіональних та місцевих влад.

«Українська система – як і будь-який нормальний європейський устрій – абсолютно протилежна російській моделі. Наша сила – в наших людях. У наших громадах, у нашій здатності діяти заради спільної мети, зокрема й децентралізовано – коли це потрібно; а коли потребуємо ми єдності і саме державної дії – це досягається передусім вірою людей в Україну і довірою людей – своїй державі, її захисникам і захисницям, одне одному. Я дуже вдячний нашій більшості громад і всім нашим людям. Якщо вважати цю війну протистоянням ідей, то разом з перемогою нашої держави неминуче відзначимо й перемогу ідеї, що люди – важливі. Кожен і кожна. Усі наші громади. Кожне українське місто, кожне містечко, кожне наше українське село. Уся наша держава. І завдяки такому підходу замість руїн, які принесла і несе нам Росія, ми всюди відбудуємо справжнє українське життя – європейське вільне життя. Таке життя, яке наші люди – звичайні, але вільні – поважають. Таке, в якому кожну людину поважають» - зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Під час Саміту працювали дискусійні панелі, зокрема говорили про:

- відновлення життєдіяльності громад,

- інноваційний розвиток територій,

- відновлення інфраструктури,

- реінтеграцію територій,

- гуманітарні питання,

- розмінування територій тощо.

 «Саме міжнародний досвід, комунікація і взаємодія між органами влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, тісна особиста співпраця громад на місцевому рівні з містами- побратимами дає можливість успішно, разом протистояти агресії рф та працювати на відновлення України та Миколаївщини зокрема», - зазначив Антон Табунщик.

 Також, в ході Міжнародного саміту міст учасники задекларували готовність спільними зусиллями допомагати в розбудові мирного, демократичного та заможного майбутнього, сприяти становленню всеосяжного справедливого та сталого миру в Україні для забезпечення міжнародної безпеки й стабільності всього світу.

Декларація Міжнародного саміту міст та регіонів

Більш фото http://surl.li/gnguh

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку