54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Експертна підтримка громад в розробці муніципального енергетичного плану – розпочато відбір учасників

19.04.2023

Як громада може створити систему енергетичної безпеки, щоб реагувати на виклики і загрози сьогодення та майбутнього? Чи розуміє громада джерела енергетичних ресурсів та потенціал їх використання? Як муніципальний енергетичний план (МЕП) допоможе громаді досягнути енергетичної незалежності та отримати кошти міжнародної допомоги? Цікавлять відповіді на ці питання – подавайте заявку на участь у Мережі з обміну досвідом (Програма підтримки) «Розробка муніципального енергетичного плану».

Про що це?

Мережа з обміну досвіду «Розробка муніципального енергетичного плану» - це чотиримісячна програма підтримки громад, які бажають розробити муніципальний енергетичний план за підтримки експерта та створити горизонтальні зв’язки з іншими громадами. Сформовані у невеликі групи представники громад зможуть:

  • отримати поради та рекомендації від експертів з розробки муніципального енергетичного плану (МЕП), який є обов’язковим документом для громад згідно з Законом України  «Про енергоефективність»;
  • підготувати  проект муніципального енергетичного плану;
  • обмінюватися досвідом та ідеями щодо створення системи енергетичної безпеки громади, враховуючи особливості своєї території;
  • оволодіти навичками та знаннями в сфері впровадження заходів, орієнтованих на енергетичну незалежність громади;
  • налагодити зв’язки з колегами з інших громад для можливого співробітництва.

Для кого?

Для вмотивованих громад з чисельністю населення до 50 тис осіб., які готові  делегувати для роботи з розробки муніципального енергетичного плану трьох представників, чия сфера діяльності дотична до економіко-інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, енергетики та проєктного менеджменту.

Що ми пропонуємо:

  • разом з експертами пройти покроково весь шлях розробки муніципального енергетичного плану за методикою, що розробляється профільним міністерством;
  • навчитися аналізувати енергетичні ресурси своєї громади та формувати цілі для підвищення рівня енергетичної незалежності громади;
  • опрацювати практичні комплексні заходи для формування системи енергетичної безпеки громади;
  • отримати знання та навички про особливості написання проєктів для донорської допомоги в сфері енергетики.

Коли стартуємо?

7 червня 2023 року. Тривалість програми 4 місяці. Формати заходів: інфосесії, семінари, тренінги, групові та  індивідуальні консультації. Учасники мають бути готові до інтенсивної командної роботи.

Як взяти участь в програмі?

Заповнити заявку аплікаційну форму, що додається, та до 18.00 години 8 травня 2023 року надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши «Назва громади, область, Розробка муніципального енергетичного плану».

Всі питання щодо участі у програмі можна буде поставити під час промо-заходах для громад, яка відбудеться 26 квітня 2023 року о 11.00 (тривалістю 1 год).

Промо-заходи будуть відбуватися за посиланнями:

За інформацією https://www.decentralization.gov.ua/news/16424

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку