54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Платформа допомоги врятованим - ключові сервіси підтримки постраждалих внаслідок війни в одному місці

11.04.2023

Працює перший і єдиний в Україні онлайн-майданчик з повною інформацією про всі основні сервіси допомоги постраждалим під час війни - Платформа допомоги врятованим. 

На платформі зібрані служби, які надають українцям психологічну, юридичну та соціальну допомогу. 

Крім того, на сайті є буклети й інформаційні матеріали, щоб допомогти громадянам розпізнати негативні наслідки насильства і вчасно впоратися з ними. 

Також на Платформі є поради психологів Центрів допомоги врятованим, які будуть актуальними для кожного українця в умовах війни, для тих, хто був змушений змінити місце проживання тощо. 

Всі ініціативи, розміщені на платформі, покликані забезпечити підтримку українцям у будь-якому куточку країни, а також за її межами. 

Усі сервіси є перевіреними, конфіденційними та безоплатними. Водночас представлений на платформі перелік не є вичерпним, тому інші сервіси й організації за бажанням також можуть приєднатися. 

Платформа допомоги врятованим створена з ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні 

Посилання на Платформу допомоги: https://www.help-platform.in.ua/ 

 

За інформацією Міністерства соціальної політики України

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку