Міністр енергетики України відвідав Миколаївську область із робочим візитом
23.03.2023
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1679588000641c7aa082eed-300x300.jpg)
Сьогодні, 23 березня, до Миколаєва із робочим візитом приїздив Міністр енергетики України Герман Галущенко. Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом з представниками Миколаївської ОВА ознайомили міністра із енергетичною ситуацією в області. Основні теми зустрічі – захист обʼєктів енергетичної інфраструктури, підготовка до наступної зими та ознайомлення із роботою обʼєктів.
«На сьогодні ситуація із енергетикою в області стабільна, ми у межах наших лімітів. Але питання відновлення та розвитку енергетичних обʼєктів у нас на часі. У області ще лишаються населені пункти, де досі не вдалося відновити електропостачання, тому що мережі зруйновані вщент, і їхнє відновлення потребує часу. Енергетики працюють на максимум, тому, впевнений, це проблема лише часу», – зазначив Антон Табунщик.
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку