54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Маємо чіткі завдання та план дій - Ганна Замазєєва про результати засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

04.03.2023

Сьогодні, 04 березня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва взяла участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням Президента України Володимира Зеленського та за участі керівництва Уряду, послів країн-партнерів, голів обласних рад, начальників військових державних адміністрацій та голів тергромад.

На засіданні працювали над питаннями оборони країни, відновлення енергетичної інфраструктури, відбудови обʼєктів критичної інфраструктури в регіонах, допомоги внутрішньо переміщеними особами тощо. Під час засідання Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль відмітив, що завдяки допомозі країн-партнерів Україна має 150 мільярдів гривень, які підуть на вирішення найнагальніших проблем - відновлення енергетичної інфраструктури, житла і критичної інфраструктури в тих регіонах, які постраждали найбільше.

«Миколаївщина, як один із таких регіонів, також отримає кошти на відбудову. Аби використати їх максимально ефективно, необхідна чітка взаємодія між Урядом і органами місцевого самоврядуванням. Ключове завдання від Президента та Уряду - вже цього року на місцях люди вже мають побачити перші результати цієї роботи. Тож, не втрачаємо часу та активізуємо роботу у цьому напрямку», - зазначила Ганна Замазєєва.

Окремо Міністр інфраструктури Олександр Кубраков розповів про плани на 2023 рік. Серед пріоритетів: захищеність енергетичної інфраструктура України, аби забезпечити стабільність наступного зимового періоду та створення додаткових умов для реалізації експортного потенціалу України.

Також на засіданні Конгресу були представлені низка державних програм, які забезпечать вирішення ключових проблем – від безпечних шкіл до захищеності кордонів України.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку