54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Активізуємо роботу в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

03.03.2023

Сьогодні, 3 березня, під головуванням заступниці очільника Палати регіонів Конгресу, голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої проведено засідання Палати регіонів Конгресу, який є унікальною платформою для взаємодії представників регіональної влади.

У засіданні взяли участь голови обласних рад, очільники ОВА та члени делегації України в Конгресі Місцевих та Регіональних Влад Ради Європи.

Під час засідання присутні одностайно проголосували за кадрові питання. Головою Палати регіонів Конгресу обрано голову Закарпатськов ОВА Віктора Микиту, а очільника Чернігівської ОВА Вʼячеслава Чауса другим заступником.

«Минулий рік для нашої країни був дуже складним через повномасштабну агресію росії, але кожен із колег проявив себе максимально відповідально на своїх місцях в регіонах. Гуманітарні вантажі, прихисток внутрішньо переміщених осіб з інших областей, різнобічна допомога соціально вразливим верствам населення, і найголовніше – всебічна допомога та підтримка наших військових. Усе це стало щоденною роботою кожного. У цей непростий час ми з усіма колегами були на постійному зв’язку та підставляли плече один-одному у вирішенні питань наших громадян з різних регіонів», - зазначила Ганна Замазєєва.

Вона подякувала колегам з кожного регіону України, які відгукалися і допомагали Миколаївщині у найскладніші миті минулого року.

«Увесь український народ і ми, як представники регіональної влади, безмежно віримо в Збройні Сили України та нашу Перемогу, тому вже зараз маємо думати, як ми будемо відновлювати нашу країну, повертати наших людей до нормального життя і відбудовувати усе, що було зруйноване окупантами. Продовжуємо працювати на благо наших громад і України!», - підсумувала Ганна Замазєєва.

Події
XVI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Квітень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку