54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Підтримка та реабілітація за кордоном військових, які повернулися з полону - Ганна Замазєєва про зустріч з представниками влади США в Українському Домі у Вашингтоні

27.02.2023

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у складі української делегації разом з представниками Координаційного штабу, військовослужбовцями звільненими з полону, членами сімей військовополонених зустрілася в Українському Домі у Вашингтоні, США із заступницею помічника міністра оборони США Лорою Купер, помічником заступника держсекретаря з питань прав людини пані Карою Макдональд, послом України в США Оксаною Маркаровою та представниками Державного департаменту США. 

Основна тема зустрічі - забезпечення підтримки наших захисників та захисниць після полону. Обговорили плани з реабілітації звільнених Героїв за кордоном, в тому числі в Сполучених Штатах Америки. «Реабілітація військовополонених – одна з найважливіших тем, якою я опікуюсь особисто. Фахівцями нашого регіонального представництва КШППВ Південного регіону вже розроблено спеціальну програму реабілітації – медичну, психологічну та соціальну. Паралельно працюємо над реабілітацією наших Героїв за кордоном – і нинішня зустріч наблизила нас до реалізації наших планів», - зазначила Ганна Замазєєва.

Звільнений з полону військовослужбовець 36-тої окремої бригади морської піхоти імені Михайла Білинського Артем Дибленко розповів присутнім про власний досвід перебування в полоні. І про те, в якому пеклі знаходяться його побратими.

«Окупанти переконують наших військовополонених, що Україна їх забула. Насправді ними пишається та опікується весь цивілізований світ. І тому впевнена, що воєнні злочини рф мають бути розслідувані та покарані – на міжнародному рівні!», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Також голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва взяла участь в урочистій ході до Меморіалу Лінкольна у Вашингтоні з нагоди Року Незламності. У ході взяли участь усі, хто підтримує Україну, в тому числі багато представників влади США.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку