54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Рік Незламності

24.02.2023

Це був найскладніший рік, але ми впоралися.

Ми стали значно сильнішими, і якщо нас не зламали щоденними бомбардуваннями, блекаутами і постійним психологічним тиском – нас вже нічим не зламати. Ми неймовірно сильні, тому що ми – українці!

У нас було багато планів та амбіцій з розвитку області на 2022 рік, але вони були зруйновані. З перших годин цієї великої війни ми почали боротьбу. Кожен на своєму фронті. Деякі депутати вступили до лав ТрО і ЗСУ, але й звідти намагалися допомогти з гуманітарними проблемами. Інші ж займалися допомогою цивільним, військовим. Ми гарна команда, справді.

Завдяки команді на початку повномасштабного вторгнення і вдалося створити наш найбільший гуманітарний штаб. Голови територіальних громад області ціною своєї свободи та життя захищали своїх людей. Зупиняли і відбивали колони ворожої техніки, організовували евакуацію людей, допомагали вижити тим, хто лишався. Забезпечували їх речами першої необхідності, продуктами, ліками.

Я вдячна кожному за те, що вони повністю віддали себе людям. Я вдячна всім, завдяки кому ми вистояли і показали, що нас неможливо зламати. Військові, мешканці Миколаївської області, енергетики, медики, волонтери, партнери, представники влади, кожен, хто зробив свій внесок у нашу майбутню перемогу – Герой! росія вже програла!

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замезєєва

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку