54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Наша мета – ще раз донести світу, що життя українських військовополонених щодня знаходяться під загрозою – Ганна Замазєєва

22.02.2023

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у складі української делегації разом з представниками Координаційного штабу, військовослужбовцями звільненими з полону, членами сімей Захисників та Захисниць України, які перебувають у російському полоні взяла участь в офіційних заходах в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

Делегацію очолив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Основна мета роботи представників України – привернути увагу світової спільноти до недотримання рф зобов’язань Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Україна представила докази порушень державою-агресоркою міжнародного гуманітарного права в ООН.

На панельній дискусії, присвяченій порушенню прав українських військовополонених, виступив миколаївський військовий Артем Дибленко. Він захищав Маріуполь та Азовсталь, звідки потрапив до полону і пробув там чотири місяці.  

«Впевнена, що підписатися під його словами може кожен військовополонений. Коли він сьогодні мав слово, скажу чесно, не могла стримати сліз. І, я впевнена, що не тільки я. Зараз наша мета – ще раз донести світу, що життя українських військовополонених щодня, щохвилини знаходяться під загрозою. Що тисячі українських жінок і чоловіків не мають достовірної інформації про своїх близьких – українських Захисників та Захисниць, які перебувають в російському полоні», – зазначила Ганна Замазєєва.

Крім цього голова Миколаївської обласної ради відмітила, що сьогоднішнє обговорення порушення прав людини дуже важлива тема, яка перекликається з голосуванням в Генасамблеї ООН за резолюцію про українську формулу миру.

«Представники різних континентів мають переконатися, що формула миру – не наша примха, а умова виживання цивілізованого світу. Того світу, де не буде місця тортурам військовополонених, обстрілам мирних міст та іншим звичним для росії способам поведінки», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку