54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Реабілітація військовополонених має проходити в максимально комфортних умовах та з мінімумом бюрократичних процедур, – Ганна Замазєєва

09.02.2023

Голова Миколаївської облради, уповноважена КШППВ в Південному регіоні Ганна Замазєєва взяла участь у нараді в Консультаційному штабі з питать поводження з військовополоненими за участі Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко, заступниці міністра оборони Ганни Маляр, командувачки Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, а також представників Координаційного штабу.

Миколаївську область також представляли голова постійної комісії облради з медичних питань Ірина Шабільянова та радниця голови ОВА Ольга Малярчук.

У ході зустрічі обговорили заходи щодо реабілітації військових, звільнених з російського полону.

Підводячи підсумки Ганна Замазєєва наголосила на важливості здійснення реабілітації військовополонених в максимально комфортних умовах та з мінімумом бюрократичних процедур. «Наші Захисники й Захисниці не повинні відчувати на собі після російських тортур ще й український «адміністративний футбол»! На жаль, нам у спадок дісталася пострадянська система влади, в якій координація між відомствами відбувається повільно й не завжди ефективно. На щастя, сьогодні у цих відомствах працюють справжні фахівці, які розуміють сучасні виклики й готові на них реагувати. Сподіваюся, досить скоро зможу повідомити про перші конкретні результати нашої співпраці», - зазначила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку