54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Миколаївська область отримала генератори від литовських партнерів

06.02.2023

Днями литовські волонтери з організації Lions Klubų Asociacija передали 19 генераторів для Миколаївської області. Це стало можливо завдяки підтримці посольства Республіки Литва в Україні. Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на фіційній сторінці у мережі Фейсбук.

Вона зазначила, що генератори вже доставлено до Миколаєва, де надалі розподілять між громадами, в яких наразі найскладніша ситуація з електроенергією. Прилади мають різну потужність – від 2 до 6 кВт, чого має вистачити для різних потреб населення.

«Справа в тому, що у багатьох громадах, де тривали бойові дії, ворог пошкодив цілі лінії електропередач. Для їхнього відновлення треба дуже багато часу. Енергетики роблять максимум, але багато сіл все ще залишаються знеструмленими. Дякую зарубіжним партнерам за допомогу! Україна точно переможе, тому що з нами весь світ!» – пояснила Ганна Замазєєва.

Також литовські волонтери передали кілька коробок із солодощами, які литовці виготовили власноруч для українських дітей.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку