54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На Миколаївщині з робочим візитом зустрічали Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Данії Метте Фредеріксен

30.01.2023

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з Президентом України Володимиром Зеленськім, представниками делегації Данії, керівниками Офісу Президента, представниками уряду, начальником Миколаївської ОВА та мером Миколаєва відвідали військових, які зараз проходять лікування у госпіталі.

Показали наслідки прильотів ворожих дронів-камікадзе на об’єкти інфраструктури та обговорили проблематику для бізнесу та економіки області. Також у ході зустрічі присутні приділили значну увагу питанням майбутньої відбудови Миколаївщини у межах шефства, яке Королівство Данії взяло над відновленням регіону.

«Ця історія розпочалася в кінці березня минулого року, коли Володимир Зеленський запросив Данію взяти участь у відновленні нашого регіону. «Війна триває, але не варто думати лише про неї. Необхідно дбати про майбутнє», - його дуже важлива для мене цитата. І те, що змушує нас йти вперед і не опускати руки всі ці страшні місяці війни. Сьогодні я подякувала Президенту, за те, що він не просто дав старт співпраці Данського королівства та Миколаївщини, а й готовий підтримати запропоновані кроки, які вже напрацьовані між нами. З нашої сторони на обласному рівні вже проведено аналіз регіональної економіки Миколаївщини та економіки Данії, визначено точки взаємовигідної співпраці та надані пропозиції данській стороні», - зазначила Ганна Замазєєва.

Крім цього, під час зустрічі голова обласної ради доповіла Володимиру Зеленському про ініціативи у напрямку підтримки сімей військових, що перебувають у полоні.

«Розказала про пілотну програму забезпечення житлом родин військовополонених, яку ми сьогодні допрацьовуємо. І окремо - про обласну програму фінансової підтримки дітей військовополонених та комплексну програму всебічної реабілітації тих, хто повернувся з полону», - повідомила голова обласної ради. Вона зазначила, що декілька з цих програм вже успішно працюють на Миколаївщині і запропонувала розширити їх і на інші регіони.

«Впевнена, що одночасний візит Володимира Зеленського, Метте Фредеріксен, Олександра Кубракова та керівництва Офісу президента до Миколаєва – це підтвердження важливості розвитку нашого регіону для майбутнього країни в цілому», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку