54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаївському регіоні запрацювала програма реабілітації для військових, звільнених з полону – Ганна Замазєєва

23.01.2023

 Днями в одному з медзакладів Миколаєва, у рамках Програми реабілітації Представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону, почав проходити реабілітацію перший військовий, який повернувся з полону.

«Перший пацієнт – військовий, звільнений з полону, вже проходить реабілітацію за нашою Програмою. На жаль, повернення з полону – це часто не крапка, а кома. Дуже часто після обміну хлопці та дівчата потребують медичної допомоги, психологічної та соціальної реабілітації. Забезпечити це – наше завдання», – повідомила уповноважена особа Представництва КШ ППВ, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Програма була розроблена фахівцями Представництва КШ ППВ Південного регіону та включає в себе дорожню карту та комплекс медичних, психологічних, фізичних та соціально-побутових заходів, спрямованих на відновлення та ресоціалізацію Захисників та Захисниць, які повернулися з полону.

«На сьогодні Південний регіон став першим, де надаєтється повний комплекс реабілітаційних послуг нашим хлопцям та дівчатам, поверненим з полону. І ми зробимо все можливе, щоб наші захисники якомога скоріше повернулись до повноцінного життя», - зазначила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку