54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва завітала із робочим візитом на Південноукраїнську АЕС

21.01.2023

Днями голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала Південноукраїнську атомну електростанцію із робочим візитом, під час якого зустрілася із її керівництвом – генеральним директором Ігорем Половичем.

Також очільниця облради зазначила, що на ПАЕС вже почала працювати постійна місія МАГАТЕ на чолі з генеральним директором Рафаелем Маріано Гроссі. «Ворог загрожує ядерній та радіаційній безпеці не лише України, а й усієї Європи. Нагадаю, що 19 вересня російська ракета впала в сотнях метрів від реакторів. Тому присутність тут місії МАГАТЕ вкрай важлива», – пояснила Ганна Замазєєва.

Вона додала, що оскільки ПАЕС один з найбільших платників податків області, під час зустрічі із гендиректором обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення Южноукраїнська – міста-супутника електростанції – та Миколаївщини в цілому.

Також Ганна Замазєєва подякувала всім працівникам ПАЕС та її керівництву за самовіддану працю для підтримки енергетичної потужності Миколаївської області та України в цілому.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку