54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва зустрілась з родинами військових, які зараз знаходяться у полоні

20.01.2023

Голова Миколаївської обласної ради, уповноважена Координаційного штабу Ганна Замазєєва разом із заступником командувача ВМС ЗС України Андрієм Урсолом, заступницею директора Національного Інформаційного Бюро Вікторією  Петрук, представникам Нацполіції та СБУ зустрілась з родинами оборонців 36-ої окремої бригади імені контрадмірала Михайла Білинського та 1-го окремого батальйону морської піхоти. 

Зустріч відбулася у Регіональному представництві Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону. 

На запит рідних обговорили порядок обмінів військовополонених. Ганна Замазєєва зазначила, що згідно з Женевською конвенцією некомбатанти разом із жінками, пораненими та важкопораненими мають право на першочерговість в обмінах. 

Родичі полонених військовослужбовців отримали пояснення від заступника командувача ВМС щодо співпраці командування морської піхоти з Координаційним штабом та його регіональними представництвами.  Представниця НІБ зазначила, що отриману родичами військовополонених інформацію з відкритих джерел необхідно передати до Національного інформаційного бюро (гаряча лінія - 1648) та Координаційного штабу.

Серед іншого, близькі морпіхів отримали консультації щодо статусу військовослужбовців після звільнення, а також щодо комунікації з військовими частинами та роль МКЧХ у підтверджені інформації щодо військовослужбовців, які ймовірно перебувають у полоні.

«Вдячна своїй команді, колегам із суміжних структур та рідним наших Героїв, які знаходяться із нашим представництвом на постійному зв`язку. Ми усі робимо одну справу, головною метою якої є повернення наших Захисників та Захисниць додому!», - зазначила Ганна Замазєєва. 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку