54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Миколаївщина, Одещина та Херсонщина - разом працюємо над реалізацією програм підтримки військовополонених - Ганна Замазєєва про зустріч з керівниками південного регіону

12.01.2023

Вчора, 11 січня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з головою Одеської обласної ради Григорієм Діденко, начальником Одеської ОВА Максимом Марченко, головою Херсонської обласної ради Олександром Самойленко та першим заступником голови Херсонської облради Юрієм Соболевським провели нараду щодо реалізації програм підтримки звільнених з полону українських захисників та захисниць.

Спільно з керівниками південного регіону обговорили:

- фінансову допомогу родинам військовополонених та запропонували використовувати наш досвід щодо внесення змін в обласну програму «Турбота», завдяки яким вже 104 дитини з родин військовополонених отримали грошову допомогу на оздоровлення у розмірі 10 тис гривень;

- реабілітацію звільнених з полону;

- супровід військових, які повернулися з полону, в адаптації до нових умов та надання інформаційної, юридичної та психологічної підтримки родинам військовополонених.

Також обговорили можливість відкриття додаткових консультаційних центрів. 

«Дякую очільникам областей за підтримку ініціативи з відкриття обласних представництв, аби охопити якомога більшу кількість людей, які потребують допомоги. Наше ж перше в Україні представництво Координаційного штабу Південного регіону допомагатиме колегам з усіма робочими питаннями. Дякую колегам за співпрацю та підтримку!», - зазначила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку