54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Голова обласної ради ознайомила заступницю Міністра оборони з роботою Південного регіонального представництва Координаційного штабу та презентувала програму реабілітації військовополонених

11.01.2023

Сьогодні, 11 січня, на Миколаївщині з робочим візитом перебувала заступниця Міністра оборони Ганна Маляр. Голова Миколаївської обласної ради, уповноважена Південного регіонального представництва Координаційного штабу Ганна Замазєєва разом з представниками Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими ознайомили Ганну Маляр із роботою Консультаційного центру КШППВ.

Відпрацювали питання, які найчастіше виникають у родичів під час колективних та індивідуальних консультацій. Визначились із питанями, над вирішенням яких варто зосередити зусилля, аби надати повноцінну допомогу родинам військовополонених.

Також присутні зустрілись з українськими захисниками, які були звільнені з полону.

Заступниця Міністра оборони Ганна Маляр та голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва підкреслили, що експертиза роботи представництв Штабу з боку тих, хто повернувся з полону, дуже важлива.

«Дуже рада була бачити кожного. З багатьма познайомилась безпосередньо під час обміну, знаю їхні історії, потреби. Кожна історія викликає емоції, які складно передати, але які водночас дають мотивацію вдосконалюватись. Для мене дуже важлива їхня думка стосовно роботи нашого представництва, адже саме вони, як ніхто, знають деталі всіх процесів з іншого боку, потреби безпосередньо після обміну та не тільки», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Саме тому присутнім Захисникам запропоновували безпосередньо долучатися до окремих напрямків роботи Координаційного штабу, адже вони пройшли через полон і безпосередньо обізнані у багатьох деталях і знають, що найбільше потрібно хлопцям та дівчатам одразу після обміну.

Також на зустрічі обговорили організацію процесу реабілітації Захисників після звільнення. Військові підтримали програму реабілітації, розроблену представниками Консультаційного центру Південного регіону та поділилися своїми думками щодо деталей, які можуть покращити програму.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку