54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Дашборди НСЗУ знову у відкритому доступі: необхідну інформацію можна отримати миттєво

28.12.2022

Певний час від початку повномасштабної війни російської федерації проти України дашборди (аналітичні панелі) Національної служби здоров’я були закритими.

Наразі ж українці знов мають можливість користуватися цим інструментом, що містить узагальнену і систематизовану інформацію, якою можна користуватися, використовуючи наявні фільтри, копіювати, роздруковувати. Дані є динамічними та постійно оновлюються.

Для зручності в кінці кожного дашборду подані інструкції з користування.

Нагадуємо про корисні можливості, які надають для пацієнта дашборди.

Нині доступні 24 дашборди НСЗУ. Знайти їх можна на сайті у розділі «Е-дані», вкладка «Аналітичні панелі (дашборди)» або за посиланням.

Для пацієнтів може бути корисною наступна інформація:

Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій – https://cutt.ly/t03QxSO

На цьому дашборді можна дізнатися, які медичні послуги надає конкретний медзаклад безоплатно за договором із НСЗУ.

Для цього введіть потрібну вам область або населений пункт та групу послуг. На сторінці відобразяться лікарні, які відповідають введеним критеріям.

Наприклад, щоб знайти всі лікарні, які лікують пацієнтів з інсультом, – оберіть область та в полі «Група послуг» почніть вводити слово «інсульт» – дашборд запропонує обрати пакет «Медична допомога при гострому мозковому інсульті». На сторінці відобразиться перелік медзакладів, де можна отримати лікування при інсульті безоплатно, а також їх контактні дані.

Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги – https://cutt.ly/W03QbsU

Цей дашборд дозволяє знайти медзаклад, який надає первинну допомогу. Щоб знайти сімейного лікаря, оберіть в полі ліворуч населений пункт, а також спеціалізацію лікаря. На мапі залишаться медзаклади міста та їхні адреси. Оберіть конкретний медзаклад, щоб побачити, які сімейні лікарі там працюють та скільки укладених декларацій вони мають.

Нагадуємо, на час воєнного стану українці можуть звернутися до будь-якого лікаря первинки, незалежно від наявності декларації.

Електронна карта аптек-учасниць програми реімбурсації лікарських засобів – https://cutt.ly/A03Qmco

Завдяки цьому дашборду можна знайти аптеку, яка відпускає ліки за програмою реімбурсації. У полі фільтрів ліворуч оберіть потрібну область, населений пункт та необхідний напрям (наприклад, доступні ліки, інсуліни, розлади психіки та поведінки, епілепсія, нецукровий діабет). На мапі залишаться аптеки в обраному населеному пункті, які відпускають ліки за рецептом лікаря безоплатно або з невеликою доплатою.

http://surl.li/efiog

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку